Zaznacz stronę

Portfolio

 

Chcemy podzielić się z Wami nie tylko naszą twórczością, ale także historiami naszych klientów, którzy zaufali nam, aby uczynić swoje wydarzenia niezapomnianymi. Każdy klient to dla nas nie tylko zlecenie, ale szansa na stworzenie niepowtarzalnego doświadczenia dźwiękowego.

Zapraszamy do odkrywania naszych utworów, przeglądania portfolio i poznawania ludzi, którzy postanowili podzielić się z nami swoimi historiami. Dajcie się porwać dźwiękom, które stworzyliśmy z pasji i zaangażowania. Mamy nadzieję, że nasze portfolio stanie się dla Was inspiracją do odkrywania piękna muzyki oraz tworzenia wyjątkowych chwil przy dźwiękach, które niosą ze sobą emocje i wspomnienia.

Każdy utwór to kawałek naszej duszy, który chcemy Wam pokazać.

Ola Gościniak

Blogerka, autorka książek, mentorka, przedsiębiorczyni, wykładowczyni akademicką i własćicielka marki – Jestem interaktywna.

 

MUZYKA NA KONFERENCJE

Chcę więcej

Muzyka odzwierciedla drogę jaką przechodzi wiele kobiet rozpoczynających przygodę z biznesem online. Pierwsza część jest nostalgiczna, a jej celem jest ukazanie zmagań i emocji związanych z niewiadomą drogą. Kobiety, będące odbiorczyniami, mogą doświadczać tu współodczuwania lęku, braku poczucia wartości, ale również podekscytowania z tego co nadchodzi. Utwór zmienia się gwałtownie, przechodząc w kolejną część, która ukazuje moc, energię, pewność siebie i wsparcie, które gwarantuje Paczka. Intencją energetycznego refrenu jest wywołanie poczucia radości i zmotywowanie kobiet do działania, w nawiązaniu do tytułu nowej książki.

Tekst napisany został z użyciem haseł przewodnich ze strony internetowej olagosciniak.pl oraz rozmowy z Patrycją Kot i dostarczonego formularza. 

Mały smaczek od nas stanowi użycie zaklęcia zapożyczonego z “Harry’ego Pottera” oraz towarzysząca mu harfa, podkreślająca magiczny moment. 

Melodia wokalu została uproszczona, aby w łatwy sposób mogła być odtworzona podczas gali przez mniej i bardziej doświadczone wokalistki.

Autorzy

Katarzyna Kłosowska

Kamil Gabrychowicz

Na podstawie strony internetowej i rozmów z Patrycją Kot. 

Sprawdź co słychać u Oli:

Strona: olagosciniak.pl

Potrzebujesz muzyki na konferencję?

Napisz do nas.

Gosia Górna

Master Coach, międzynarodowy mówca i autorka metody oraz książki ‘The Expantion Game’.

Muzyka dla marki

Już jesteś gotowa

Intencją piosenki jest zmiana, transformacja i zmotywowanie do sięgania po swoje marzenia. Gosia jako coach wspiera twórców m.in. poprzez autorską metodę „The Expansion Game”, której celem jest zamienianie lęków w sukcesy. Dlatego główną ideą utworu było przekazanie zmiany sposobu myślenia u osoby słuchającej go, tak, aby wywołać poczucie gotowości do stawania w swojej mocy. Pierwsza część jest delikatna, refleksyjna, a jej celem jest utożsamienie się z tekstem i zabranie w podróż w kierunku spełniania swojej misji na świecie. Muzycznie utwór rozpoczyna się akustyczną gitarą z ambientowymi elementami w postaci ćwierkających ptaszków. Odbiorcy piosenki mogą doświadczać tu uświadomienia sobie z jakimi lękami mierzą się w życiu.

Motywem przewodnim utworu są refreny, które zostały skomponowane tak, aby pozostawały w głowach słuchaczy na długo. Tekst refrenu zmienia się w piosence trzykrotnie. Na początku słuchacz piosenki dostaje pytanie o gotowość do zmiany, następnie potwierdzenie, ale to nie wszystko. Ostatnie refreny to zachęta dla każdego słuchającego do obudzenia w sobie poczucia sprawczości i gotowości. 

Ważną częścią piosenki jest również bridge,  mocno kojarzący się z hasłami, które Gosia często wypowiada publicznie. “Otwórz swoje skrzydła, Kochanie” a także “Moja Duszo, o czym mam pamiętać?”

Tekst napisany na podstawie haseł z formularza wypełnionego przez Gosię, haseł przewodnich ze strony internetowej gosiagorna.com rozmów z Gosią oraz pomysłów i interpretacji autorów.

Autorzy

Katarzyna Kłosowska

Kamil Gabrychowicz

Na podstawie strony internetowej, social mediów, rozmowy oraz formularza wstępnego.

Sprawdź co słychać u Gosi:

Strona: gosiagorna.com

Potrzebujesz piosenki dla siebie i swojej społeczności?

Napisz do nas.

Natalia Rybarczyk

Mistrzyni świata w taekwondo, mówczyni motywacyjna, coach.

„Wszystko co robię w swoim życiu staram się, aby miało mistrzowską jakość. Dlatego, kiedy otrzymałam propozycje wzmocnienia przekazu mojej marki osobistej za sprawą dedykowanego utworu muzycznego oraz melodii, które mogę wykorzystywać w krótkich filmikach na social mediach i podcastach – zaufałam Kasi i Kamilowi od pierwszego spotkania. Profesjonalizm. Pasja. Zaangażowanie. Talent. Pozytywne nastawienie. Poczucie humoru. Otwarcie na potrzeby drugiego człowieka. To tylko niektóre z określeń, które pojawiają się w mojej głowie jak tylko wspominam naszą współpracę. Z całego serca polecam współpracę z tą dwójką przesympatycznych istot. Utwór, który dla mnie stworzyli to masterpiece. DZIĘKUJĘ ❤

Muzyka dla marki

Słowa mają moc

Piosenka dla mistrzyni świata w taekwondo, to dla nas wspaniałe wyzwanie! Natalia jest obecnie bizneswoman, mówcą motywacyjnym i szczęśliwą mamą dwójki dzieci. Prowadzi rownież autorski, zmilitaryzowany program treningowy Selekcja NR. Wszystkie jej działania wspierają innych w drodze do mistrzowskiego życia. O tym też jest piosenka. Wbrew naszym oczekiwaniom Natalia, jako wojowniczka i żołnierz zawodowy z 8-letnią wysługą wojskową, nie chciała dynamicznej muzyki w 100%. Najważniejszy był tu odbiorca piosenki, poczucie zrozumienia i przekaz płynący z tekstu. 

Autorzy

Katarzyna Kłosowska

Kamil Gabrychowicz

Na podstawie rozmów prowadzonych z Natalią Rybarczyk.

Sprawdź co słychać u Natalii:

NataliaRybarczyk.pl

Potrzebujesz piosenki dla siebie i swojej społeczności?

Napisz do nas.

Dariusz Szyndelarz

Jasnowidz, Inspirator, Opiekun Duchowy, Coach, Wsparcie Biznesu.

Muzyka na konferencję

Dolina Cudów

Muzyka powstała na podstawie utworów proponowanych w formularzu oraz audio używanego w social mediach. Utwór rozpoczyna się w taki sposób, aby odbiorca skupił się na tekście, zidentyfikował się z nim i aktywnie go słuchał. Energia w piosence rośnie aż do finałowego refrenu i zostaje zawieszona w połowie, w celu podniesienia napięcia w finale. Na końcu utworu pojawia się nowy motyw, który ma pozostawić w pamięci słuchacza nazwę miejsca, do którego warto powracać, czyli Dolinę Cudów.

Tekst napisany na podstawie haseł z formularza oraz pomysłów i interpretacji autorów.

Autorzy

Katarzyna Kłosowska

Kamil Gabrychowicz

Na podstawie rozmów prowadzonych z Darkiem.

Sprawdź co słychać u Darka:

www.dolinacudow.co.uk

Potrzebujesz piosenki dla siebie i swojej społeczności?

Napisz do nas.

Ania Modzelewska

Prawniczka Kobiet. Członkini Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.
Feministka od zawsze.

Spot to kampania społeczna zainicjowana przez MATRONAT Kancelarię Praw Kobiet (https://matronat.com.pl). Realizacja: Anna Modzelewska  i Joanna Krakowiak. Nie udało by się zrealizować projektu gdyby nie muzyka i zaangażowanie: Kamil Gabrychowicz i Katarzyna Kłosowska z Gravity Music Lab 

Muzyka do spotu

Kancelaria praw kobiet

Muzyka ukazuje zmianę i transformację. Pierwsza część jest tajemnicza, a jej celem jest utożsamienie się z tekstem. Kobiety, będące odbiorcami, mogą doświadczać tu współodczuwania smutku, gniewu, braku poczucia wartości czy życia według określonych zasad i stereotypów. Tak właśnie czują się klientki zanim zaczną współpracę z Anią. Utwór zmienia się w połowie, przechodząc w kolejną część, która ukazuje moc, energię i pewność siebie. Intencją energetycznego refrenu jest wywołanie poczucia sprawczości i zmotywowanie kobiet do sięgania po swoje, za sprawą wiedzy i doświadczenia Ani – prawniczki.

Tekst napisany z użyciem haseł przewodnich ze strony internetowej matronat.com.pl oraz rozmowy z Anią.

Autorzy

Kamil Gabrychowicz

Katarzyna Kłosowska

Na podstawie strony internetowej

Matronat – kancelearia praw kobiet, oraz rozmowy z Anią Modzelewską.

Potrzebujesz muzyki do spotu?

Napisz do nas.

Joanna Gdaniec

Menedżer sprzedaży, lider, trener i facylitator. Autorka książek,  TEDex speaker oraz twórcą międzynarodowego programu rozwojowego dla Liderów: Leadership Development Seminars.

W Kasi i Kamilu najbardziej urzekło mnie to, że zanim zaproponowali mi swoją usługę i to co mogą dla mnie zrobić, to co mogą nagrać jako intro do mojego podcastu, to najpierw bardzo wnikliwie zbadali moje potrzeby, moją intencję nagrania tego podcastu, a dopiero potem zabrali się do pracy. Efekt tej pracy był fenomenalny. Zaakceptowałam pierwszą propozycję nagrania, którą mi przedstawili. Polecam gorąco, bo Kasia, to osoba z fenomenalnym głosem, a ich duet z Kamilem odznacza się bardzo profesjonalnym podejściem do tego co robią – z ogromnym sercem, wiedzą i intuicją. Praca z nimi to przyjemność”.

Muzyka do podcastu

Impro4biznes

Kiedy otrzymaliśmy propozycję napisania muzyki do podcastu dla firmy Momentum4Business, to od razu wiedzieliśmy, że będzie to w jazzowym klimacie. Ich podcast ma nazwę Impro4Biznes i jak wskazuje nazwa dotyczy improwizacji w biznesie. Podcast dotyczy improwizacji w biznesie, dlatego też zebraliśmy wiele informacji na ten temat podczas konsultacji z autorkami. Pierwsza wersja utworu wzbudziła zachwyt naszych klientek i obecnie pracujemy nad kolejną muzyką dla tej firmy.

Autorzy

Katarzyna Kłosowska

Kamil Gabrychowicz

Na podstawie rozmów prowadzonych z Agnieszką Mazur i Joanną Gdaniec

Posłuchaj podcastu:

Spotify

Potrzebujesz muzyki do podcastu?

Napisz do nas.

Ela Wereda

Ela nagrała nam wiadomość kilka minut po otrzymaniu piosenki: „Trzy razy tego słuchałam! Nie da się nie tańczyć do tej muzyki, po prostu porywa do tańca! Jest rewelacyjna! Muszę Wam powiedzieć, że wyszłam na spacer i właśnie zaczął padać deszcz i ja tańczę w deszczu przy tej muzyce. Taniec w deszczu! Pięknie!:

Muzyka dla marki

Bella Yoga Face

Ela Wereda jest praktykiem oraz instuktorką jogi. Wiedzieliśmy, że podczas swoich zajęć grupowych i indywidualnych stawia na pozytywną energię oraz ćwiczenia praktyczne, wywołujące uśmiech, jak i efekt młodszej i zrelaksowanej twarzy. Tym samym powstała piosenka wzywająca kobiety do wspólnego działania i praktykowania jogi twarzy. Dużym walorem są również hasła, które były ważne dla Eli, m.in. „piękno nie ma wieku”. 

Autorzy muzyki:

Katarzyna Kłosowska

Kamil Gabrychowicz

Sprawdź biznes naszego klienta:

https://bellayogaface.com/

Potrzebujesz muzyki dla swojej marki?

Umów się z nami.