Zaznacz stronę

Gosia Górna

Master Coach, międzynarodowy mówca i autorka metody oraz książki 'The Expantion Game’.

Muzyka dla marki osobistej

Już jesteś gotowa

Wersja finalna

Intencją piosenki jest zmiana, transformacja i zmotywowanie do sięgania po swoje marzenia. Gosia jako coach wspiera twórców m.in. poprzez autorską metodę „The Expansion Game”, której celem jest zamienianie lęków w sukcesy. Dlatego główną ideą utworu było przekazanie zmiany sposobu myślenia u osoby słuchającej go, tak, aby wywołać poczucie gotowości do stawania w swojej mocy. Pierwsza część jest delikatna, refleksyjna, a jej celem jest utożsamienie się z tekstem i zabranie w podróż w kierunku spełniania swojej misji na świecie. Muzycznie utwór rozpoczyna się akustyczną gitarą z ambientowymi elementami w postaci ćwierkających ptaszków. Odbiorcy piosenki mogą doświadczać tu uświadomienia sobie z jakimi lękami mierzą się w życiu.

Motywem przewodnim utworu są refreny, które zostały skomponowane tak, aby pozostawały w głowach słuchaczy na długo. Tekst refrenu zmienia się w piosence trzykrotnie. Na początku słuchacz piosenki dostaje pytanie o gotowość do zmiany, następnie potwierdzenie, ale to nie wszystko. Ostatnie refreny to zachęta dla każdego słuchającego do obudzenia w sobie poczucia sprawczości i gotowości. 

Ważną częścią piosenki jest również bridge,  mocno kojarzący się z hasłami, które Gosia często wypowiada publicznie. „Otwórz swoje skrzydła, Kochanie” a także „Moja Duszo, o czym mam pamiętać?”

Tekst napisany na podstawie haseł z formularza wypełnionego przez Gosię, haseł przewodnich ze strony internetowej gosiagorna.com rozmów z Gosią oraz pomysłów i interpretacji autorów.

Autorzy

Kamil Gabrychowicz

Katarzyna Kłosowska

Na podstawie strony internetowej, social mediów, rozmowy oraz formularza wstępnego.